Türkiye geneli, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; alanında uzman ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Profesyonel servis desteğimiz ile Baymak kombi ve klimalarınızın arıza,bakım,montaj ve diğer servis hizmetleri için kurumsal Baymak bölge servisi olarak bize ulaşın.Firmamız kurumsal Baymak Servisi olarak kombi servisi başta olmak üzere klima servisi,hidrofor servisi,kazan servisi,brülör servis hizmetlerini uzman teknik ekibimiz ile sunmaktayız.

Baymak ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Kullanmakta olduğunuz Baymak kombinizin uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilmeniz için periyodik bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız.Servisimiz BAYMAK marka kombi ve klimalarınızın periyodik bakımlarını düzenli olarak servisimize yaptırmanızı ve orijinal yedek parça kullanmanızı tavsiye ederiz.Periyodik bakımları yapılmayan cihazların arıza oranı yükselir,cihazın ekonomik ömrü kısalır ve yakıt maliyetleriniz artar. .

2008 yılından beri firmamız BAYMAK servisi olarak hizmet vermektedir.Yılların vermiş olduğu deneyim ile bölgenin en profesyonel ekibini kurmanın gururunu yaşıyoruz.444 4 281 numaralı hattımızdan kurumsal BAYMAK servisine ulaşabilirsiniz. .

Baymak Yetkili Kombi Servisi

Baymak Servisi geniş servis ağı ve çağrı merkezi çalışanları ile haftanın 7 günü 24 saat sizlere bir telefon uzaklığındadır. .

Tüm ilçe ve semtlerde gezici mobil servis ekipler ile gelen servis bildirimlerine kısa sürede ulaşılarak cihazlarınızda oluşan arızalara kesin çözümler sunulmaktadır. Gün boyunca istediğiniz saatte servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. .